„Когато вършим добрини ние ставаме леки и можеш да летим като птиците!“ – това свое откритие сподели Ардин с децата от ДГ „Слънце“ на днешната си среща с тях. Той и неговата създателка, писателят Ивелина Радионова, гостуваха на малчуганите в навечерието на най – светлите празници и им разказаха вълшебни истории за доброто, за коледните писма, за сътворяването на сурвачката, за магията на добрите думи и дела. Ардин ги пренесе в своя чуден свят, където и животните, и птиците говорят и им разказа за магични, но наистина съществуващи места в Родопа планина. В края на срещата и малки, и големи изпратиха общо писмо до Дядо Коледа, в което го помолиха за здраве и добро за всички живи същества на Земята.

Екипът на ДГ „Слънце“ почете своите родители – дарители в Деня на дарителя. Благодарим ви за добротворчеството, за подкрепата, за мисленето в една посока за по – доброто утре на децата ни! ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ!!!
05.12.2025
170 деца от ДГ „Слънце“ показаха отлични знания и умения, като постигнаха максимален резултат на теста „Без грешка на пътя“. Малките участници доказаха, че познават основните правила за безопасност на движението и могат уверено да ги прилагат. Гордеем се с тяхната дисциплина, внимание и стремеж към безопасност! 🌞🚦
11.12.2025
Екипът на ДГ „Слънце“ почете своите родители – дарители в Деня на дарителя. Благодарим ви за добротворчеството, за подкрепата, за мисленето в една посока за по – доброто утре на децата ни! ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ!!!
05.12.2025
170 деца от ДГ „Слънце“ показаха отлични знания и умения, като постигнаха максимален резултат на теста „Без грешка на пътя“. Малките участници доказаха, че познават основните правила за безопасност на движението и могат уверено да ги прилагат. Гордеем се с тяхната дисциплина, внимание и стремеж към безопасност! 🌞🚦
11.12.2025
Покажи всички

„Когато вършим добрини ние ставаме леки и можеш да летим като птиците!“ – това свое откритие сподели Ардин с децата от ДГ „Слънце“ на днешната си среща с тях. Той и неговата създателка, писателят Ивелина Радионова, гостуваха на малчуганите в навечерието на най – светлите празници и им разказаха вълшебни истории за доброто, за коледните писма, за сътворяването на сурвачката, за магията на добрите думи и дела. Ардин ги пренесе в своя чуден свят, където и животните, и птиците говорят и им разказа за магични, но наистина съществуващи места в Родопа планина. В края на срещата и малки, и големи изпратиха общо писмо до Дядо Коледа, в което го помолиха за здраве и добро за всички живи същества на Земята.