Национална кампания“Сърце до сърце, България тупти в един ритъм“❤️. Научихме как да пазим сърцето си,защото то бие и ни дава живот;че в сърцето живее любовта,добрината и обичта към семейството и приятелите.💕 Благодарим на д-р Милева,която гостува в група „Звездичка “ ,за полезната беседа и презентация.Децата чуха как тупкат техните сърчица в лекарската слушалка и запомниха ценни съвети.💕💓🥰🌞
02.10.2025Уважаеми родители и приятели на ДГ „Слънце“, призоваваме ви да се включим за пореден път в акцията „Жълти стотинки“. Нека с малкото дарено от нас, сторим добро. Може да носите своите дарения от стотинки в двата корпуса на детското заведение до 21 Ноември. Да дадем пример на нашите деца, че ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ! Повече за акцията може да прочетете тук: https://stotinkite.com/?fbclid=IwY2xjawNVampleHRuA2FlbQIxMQABHrRjHC6s1OnUdIGCSFBRTpglAjBwpHJCpGc4Fk5cyБъд-H5Rg4Y5lYudKU0mDJG_aem_kPDc6PWv0c9C7VK5TwUtWw Благодарим ви за стореното добро!
10.10.2025